OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-kyně

  • Most

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- péče o stávající zákazníky s orientací na ruský trh
- vyhledávání a kontaktování nových zákazníků
- prezentace produktů a společnosti u zákazníků
Požadujeme:
- ruský a anglický jazyk na komunikativní úrovni
- komunikativnost
- řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
- časovou flexibilitu, spolehlivost, loajálnost a pracovitost
- praxe na pozici obchodního zástupce nebo v oboru automotive VÝHODOU!
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
- bonusy dle hospodářského výsledku společnosti
- zázemí stabilní společnosti, přátelské prostředí
- stravenky
- nástup možný dle dohody
HLÁSIT SE: Holubková Alena, tel.: 608356959, e-mail: holubkova@3e-technologies.net, osobně po telefonické domluvě
Volné místo obchodní zástupce/-kyně pro lokalitu Most.