KONSTRUKTÉR/KA V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ

  • Liberec

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR/KA V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Pro nové vývojové projekt hledáme kandidáty na pozici konstruktér/ka.
Náplň práce:
- zpracování návrhu řešení úkolu
- tvorba výkresové dokumentace na základě vypracovaného 3D modelu
- detailní návrh konstrukce 3D
- ověření funkčnosti řešení
- změny ve výrobní dokumentaci a její evidence
Požadujeme:
- VŠ (strojní, mechatronika) nebo SŠ (strojní) s víceletou praxí
- zkušenost s kapalinovými a pneumatickými systémy výhodou
- praxe s návrhem prototypů, nebo s návrhem plastových konstrukcí výhodou
- znalost práce v CAD 3D podmínkou (jeden ze SW – Inventor, SolidEdge, Proengineer, SolidWorks, Catia)
- ochota cestovat do zahraničí
- komunikativní znalost AJ podmínkou – denní komunikace se zákazníkem
- samostatnost
- ochotu pracovat v mezinárodním týmu
- vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
- zajímavou práci - možnost podílet se na rozvoji unikátní technologie
- zajímavé platové ohodnocení
- možnost osobního rozvoje
- systém vzdělávání, firemní jazykové kurzy
Místo výkonu práce: Liberec
Datum nástupu: IHNED/dle dohody
Volné místo konstruktér/ka v zakázkové výrobě pro lokalitu Liberec.