KONZULTANT/KA QI

  • Prostějov

Pracovní místo ( KONZULTANT/KA QI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte na email simona.vicarova@dcconcept.cz.
Co děláme a hodně nás to baví a dělal(a) bys to i Ty:
- konzultační činnost a podpora partnerské sítě
- podílíme se na tvorbě řešení, analýze a oponenturách
- testujeme a dokumentujeme nové změny a aplikace
- prezentujeme na workshopech, připravujeme a realizujeme školení včetně webových seminářů pro partnerskou síť i zákazníky
Co k tomu budeš potřebovat:
- VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomicky-technického nebo lépe technického zaměření
- zkušenosti s programováním
- základní znalosti správy serverové infrastruktury
- základní znalost podnikových procesů a ERP systémů
- zkušenost s přípravou a specifikací požadavků
- základní znalost relačních databází
- výborné komunikační, prezentační a analytické schopnosti
- ochota učit se nové postupy a technologie
- osobní angažovanost, spolehlivost
- logické myšlení
- schopnost samostatné i týmové práce
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- zázemí stabilní české firmy, která není svázaná korporátními nešvary.
- přátelská atmosféru skvělého týmu lidí, kteří Tě budou podporovat.
- dostaneš k dispozici notebook i pro své osobní účely.
- podpora sportovních aktivit v podobě cvičení v pracovní době. Těm, kterým to nestačí a do práce dojíždí na kole, je k dispozici kolárna a sprchy. A na odreagování je tu fotbálek.
- stravenky (hlad je prevít), hrazenou angličtinu.
- pružná pracovní dobu a 5 dní dovolené navíc. Vážíme si totiž Tvého času.
Volné místo konzultant/ka qi pro lokalitu Prostějov.