rada: referent Oddělení dotací včelařských opatření, cukru a propagace

Pracovní místo ( rada: referent Oddělení dotací včelařských opatření, cukru a propagace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Praha. Kontaktní osoba: paní Kašparová Tereza Bc., e-mail: kariera@szif.cz.
Náplň práce:
- administrativní práce související s poskytováním dotací chovatelům včel, komunikace s chovateli včel a práce s rozsáhlou podkladovou dokumentací
- spolupráce s klienty SZIF a orgány státní orgány
Požadujeme:
- VOŠ nabo VŠ vzdělání
Nabízíme:
- systemizovaná platová třída 10., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů - služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaný den - pružná pracovní doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilitu zaměstnání - mobilní telefon s telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
Žádosti podávejte do 13.4.2017.