VÝVOJOVÝ INŽENÝR/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ INŽENÝR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, s možností nástupu ihned nebo dle dohody
- Náplň: komunikovat s pracovníky z oddělení kvality, obchodu a lékařskými odborníky;
vytvářet design vhodný pro sériovou výrobu, podpora běžící výroby i výrobku i po jeho uvedení na trh; spolupráce na řešení neshod nebo reklamací a zákaznických stížností.
zlepšování.
-Požadujeme: VŠ vzdělání chemické zaměření, 2 roky praxe z výrobního prostředí na obdobné pozici, znalost technické AJ, znalost čtení technické dokumentace, analytické myšlení, schopnost přinášet technická řešení, kreativita, inovativní přístup - zájem o neustálé zlepšování, schopnost spolupráce s ostatními odděleními, týmový hráč,
Zodpovědnost, svědomitost a pečlivost, zkušenosti z R&D a zavádění nových výrobků do výroby výhodou. Orientace v předpisech a standardech platných pro vývoj, testování a používání zdravotnických prostředků (Medical Devices)
-Nabízíme: zodpovědnou a perspektivní práci v oboru medical ve stabilní české společnosti, dobrý pocit z osobního podílu na zajímavé, společensky přínosné práci, přímou zpětnou vazbu k vykonávané práci formou měsíčního hodnocení, když se daří firmě, daří se i jejím lidem - pololetní a roční odměny, fajn kolektiv a společné akce (volejbalový tým, bowling, vánoční večírky).
Záleží nám na zdraví našich lidí, proto máme již několik let k dispozici:
3 dny sick days a pružnou pracovní dobu, dny dovolené navíc za odpracované roky, pravidelný čtvrtletní relaxační příspěvek (720 Kč), 1x týdně možnost výběru zdravé stravy v rámci obědů, pravidelně obhajovaný program Bezpečný podnik a Zdr