PRODUKTOVÍ MANAŽEŘI PŘÍPRAVKŮ PRO HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA

Pracovní místo ( PRODUKTOVÍ MANAŽEŘI PŘÍPRAVKŮ PRO HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRODUKTOVÍ MANAŽEŘI PŘÍPRAVKŮ PRO HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA - Místo výkonu práce: Hořovice (Region ČR a SR). Požadavky: schopnost práce s PC, dovednosti ekonomiky, řidičský průkaz sk. B, aktivní znalost anglického jazyka. Náplň práce: orientace na trhu se svěřeným portfoliem, monitorování aktuálních ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Management