Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Tax Compliance Analyst - Daňový analytici

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: Tax Compliance Analyst - Daňový analytici
Náplň práce:
posytování daňového poradenství, poskytování podpory během čtvrtletní daňové uzávěrky, udržování a budování kontrolních mechanismů a daňové správy
Požadavky:
dobrá znalost Office pack, praxe na obdobné pozici více než 2 roky, AJ na velmi pokročilé úrovni
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování
Nástup: ihned Mzda: 50 000,- až 60 000,- Kč
Kontakt: Hříbalová Hana, tel.: 318 532 320, e-mail: hana.hribalova@doosan.com
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., U Kodetky 1810, 263 12 Dobříš
Volné místo tax compliance analyst - daňový analytici pro lokalitu Dobříš.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tax Compliance Analyst - Daňový analytici

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
Ulice: U Kodetky 1810
Město: Dobříš
PSČ: 263 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Hříbalová
E-mail: Hana Hříbalová
Telefon: +420 318 532 320

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.