VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Písek

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: vzdělání všeobecné zdravotní sestry, kladný vztah k seniorům, empatii, iniciativnost, samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, chuť dále se vzdělávat

- nástup možný ihned
- pracovní doba: nepřetržitý provoz (12-ti hod. denní/noční směny) - plný nebo zkrácený úvazek dohodou
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nabízíme: ubytování, zázemí stabilní společnosti, nové, moderní a příjemné pracovní prostředí, dobré platové podmínky - 25.000 Kč, směnný provoz, odborný růst a možnost dalšího vzdělávání, stáže v jiných zařízeních skupiny Alzheimercentra i v zahraničí, další zaměstnanecké výhody, stravování přímo v zařízení
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Písek.