Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

KONTROLOR/KA KVALITY

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Popis práce:
- kontrola kvality v automobilovém průmyslu
- vizuální kontrola výrobků dle schválených standardů kvality
- jednodušší administrativní úkony
- fyzicky nenáročná práce
Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- dobrý zrak
- flexibilita, dynamičnost a organizační schopnosti
- stabilní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

KONTROLA KVALITY Práce na HPP, pro absolventy, kteří zde mají příležitost nabýt praxi a odborného vzdělávání ve výrobní společnosti. Pečlivě Tě zaškolíme. Kromě nástupního příspěvku a základního platu je zde ještě atraktivní příplatek za třísměnný provoz + odměny za ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno včera

VEDOUCÍ KVALITY a KONTROLY s AJ - strojírenství Chcete se profesně i finančně posunout výše? MÁTE UŽ NA MANAŽERSKOU POZICI v oblasti kvality a chcete zkusit novou výzvu? Čeká Vás převzetí fungujícího oddělení ve strojírenské společnosti a přímé řízení kvality závodu na Vysočině.
Grafton Recruitment s.r.o. Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno včera

Supervisor zákaznické kvality Významný podnik v oblasti automotive nabízí příležitost na pozici Supervisora zákazdnické kvality! Pokud jsou Vám pojmy jako 8D, PPAP nebo APQP vlastní a domluvíte se anglicky, určitě se ozvěte!
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit