G & P Quality Management s.r.o.

KONTROLOR/KA KVALITY

Odeslat

Pracovní náplň
Popis práce:
- kontrola kvality v automobilovém průmyslu
- vizuální kontrola výrobků dle schválených standardů kvality
- jednodušší administrativní úkony
- fyzicky nenáročná práce
Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- dobrý zrak
- flexibilita, dynamičnost a organizační schopnosti
- stabilní docházka
- praxe v kontrole kvality v automobilovém průmyslu výhodou
Nabízíme:
- kariérní růst
- bonusový systém pro zaměstnance
Zaměstnanecké výhody: 80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%

První kontakt na tel. 720 966 021(domluvit schůzku)
Ing. Barbora Gajdošíková, HR Specialist - tel. 725 536 548, email: barbora.g@gpqm.com
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KONTROLOR/KA KVALITY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: G & P Quality Management s.r.o.
Ulice: Za Pazdernou 1531
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Barbora Gajdošíková
E-mail: Ing. Barbora Gajdošíková
Telefon: +420 725 536 548

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: G & P Quality Management s.r.o.