Řeznictví H+H, s.r.o.

Elektrikáři, údržbáři

Odeslat

Pracovní náplň
z: 31.3.2017 a: 6.11.2017
Požadavky: Hledáme manuálně zručného elektrikáře, údržbáře pro podnikové prodejny v MS kraji a provozovnu v Hladkých Životicích. Požadujeme osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. min. § 6, znalost PLC systémů a čtení výkresové dokumentace, ŘP sk. B podmínkou. Možnost prodloužení PP na neurčito.
Výhody: stravování s příspěvkem zaměstnavatele, slevy v podnikové prodejně, zaměstnanecké balíčky, příspěvek na dopravu při dojíždění nad 20 km a další.
Kontakt: Ing. Ivo Kraus, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 14:00 hodin na č.: 734 282 124, písemně na e-mail: kraus.ivo@reznictvi-hh.cz
Volné místo elektrikáři, údržbáři pro lokalitu Hladké Životice.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektrikáři, údržbáři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Řeznictví H+H, s.r.o.
Ulice: Hlavní 46
Město: Hladké Životice
PSČ: 742 47

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivo Kraus
E-mail: Ing. Ivo Kraus
Telefon: +420 734 282 124

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Řeznictví H+H, s.r.o.