REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ PRO ČR+SR V LÁZNÍCH

  • Jáchymov

Pracovní místo ( REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ PRO ČR+SR V LÁZNÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: zaslat životopis a motivační dopis: nabor@laznejachymov.cz
Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod
Náplň práce:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí a průběžný monitoring svěřeného trhu
Udržování a rozvoj kontaktů se stávajícími obchodními partnery
Spolupráce při tvorbě marketingových aktivit
Spolupráce při vytváření obchodní strategie a cenové politiky
Poskytování proaktivního zákaznického servisu, vyřizování případných stížností
Příprava obchodních a cenových nabídek podle požadavků zákazníků
Účast na prezentačních akcích a veletrzích
Pravidelná příprava reportů o výsledcích činnosti, účast na poradách
Požadujeme:
Vzdělání - středoškolské s maturitou
Praxe na obdobné pracovní pozici min. 2 roky
Orientace v základních ekonomických otázkách
Schopnost navazovat kontakty a flexibilita při jednání s klienty
Obchodní schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti
Přístup orientovaný na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování
Iniciativní a rozhodné jednání, dobré organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita
Nabízíme:
Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu
Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, mzdový tarif od 18 200 Kč
Zaměstnanecké výhody a benefity, možnost osobního rozvoje.
Možnost prohlubování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, možnost výhodné rekreace v dalších českých lázních, personální stravování, výhodné vstupy do bazénu.
Volné místo referent/ka obchodního oddělení pro čr+sr v lázních pro lokalitu Jáchymov.