Číšníci, servírky a barmani

Pracovní místo ( Číšníci, servírky a barmani ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do restaurace přijmeme spolehlivého čísníka nebo servírku na HPP do mladého kolektivu hotelu. Nabízíme příjemné prostředí, stabilní práci, ubytování a stravu. Nástup možný ihned.
Volné místo číšníci, servírky a barmani pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

BARMAN/KA V CASINU nástup na směnu začíná v 11,30 nebo 17,30 hod., zdravotní průkaz, zaslat životopis e-mailem Volné místo barman/ka v casinu pro lokalitu Liberec.
Jitka Strasserová Liberec, Inzerováno před 3 dny

BARMAN/KA V HERNĚ nástup na směnu začíná v 9,30 nebo v 18,00 hod., zdravotní průkaz, zaslat životopis e-mailem Volné místo barman/ka v herně pro lokalitu Chrastava.
Jitka Strasserová Chrastava, Inzerováno před 3 dny

BARMAN/-KA (HERNA BAR AGH) Zaměstnavatel přijme obsluhu do nově otevřeného baru (HERNA BAR AGH Červený Kostelec). Požadavky: minimální praxe v oboru podmínkou, spolehlivost, příjemné vystupování. Před návštěvou nejdříve telefonický kontakt za účelem sjednání schůzky - p. ...
Falknor Deal s.r.o. Červený Kostelec, Inzerováno déle jak týden