Felicity Hotels s.r.o.

Číšníci, servírky a barmani

Odeslat

Pracovní náplň
Do restaurace přijmeme spolehlivého čísníka nebo servírku na HPP do mladého kolektivu hotelu. Nabízíme příjemné prostředí, stabilní práci, ubytování a stravu. Nástup možný ihned.
Volné místo číšníci, servírky a barmani pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci, servírky a barmani

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Felicity Hotels s.r.o.
Ulice: 183
Město: Špindlerův Mlýn
PSČ: 543 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Vyroubal
E-mail: Tomáš Vyroubal
Telefon: +420 775 137 283

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Felicity Hotels s.r.o.