všeobecná sestra

  • Brno

Pracovní místo ( všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FAKULTNÍ NEMOCNICE U SV. ANNY V BRNĚ
PŘIJME
VŠEOBECNÉ SESTRY DO SMĚNNÉHO PROVOZU

Odborné požadavky:
•SŠ/VŠ vzdělání
•uživatelská práce s PC
•odpovědný a aktivní přístup k práci
•morální a občanská bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

Nástup: ihned

Nabízíme:
•stabilní platové a pracovní podmínky (platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění),
•profesní růst,
•možnost kontinuálního vzdělávání,
•5 týdnů dovolené,
•závodní stravování vč. příspěvek na stravu,
•slevy a příspěvek na nákup v nemocničních lékárnách,
•příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění,
•nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici,
•možnost ubytování v blízkosti nemocnice,
•výhodné tarify v rámci zaměstnaneckého programu na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky,
•poskytování vybraných bankovních a finančních produktů za zvýhodněných podmínek,
•dostupnost městské hromadné dopravy přímo k nemocnici,
•velký důraz na bezpečnost a zdraví zaměstnanců na pracovišti.

Písemné přihlášky společně s motivačním dopisem, doložené strukturovaným životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi zasílejte na emailovou adresu: pavla.vymazalova@fnusa.cz

Kontakt dotazy:
Mgr. Jana Zvěřinová, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči, tel. č.: 543 182 015, e-mail: jana.zve
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Brno.