lékař Kliniky plastické a estetické chirurgie

  • Brno

Pracovní místo ( lékař Kliniky plastické a estetické chirurgie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Klinika plastické a estetické chirurgie
vyhlašuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici

lékař

• Zdravotnický úvazek 1,0 s nástupem co nejdříve
Požadavky :
• ukončený chirurgický kmen nebo jeho brzké splnění
• zkušenost nebo zájem o mikrochirurgii
• ochota pracovat v týmu s vysokým pracovním nasazením
• flexibilita
• znalost práce na PC
• znalost cizího jazyka
Nabízíme:
stabilní platové a pracovní podmínky, profesní růst, zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.

Písemné přihlášky společně s motivačním dopisem, doložené strukturovaným životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, doklady o dosaženém vzdělání zasílejte na emailovou adresu sekretariátu KPECH: zdenka.stikarova@fnusa.cz

Kontakt pro odborné dotazy:
prof. MUDr. Jiří Veselý, CSc., přednosta KPECH, tel. 543 18 5656, e-mail: jiri.vesely@fnusa.cz
MUDr. Tomáš Výška, zástupce přednosty KPECH, tel. 543 18 5673, e-mail: tomas.vyska@fnusa.cz
Volné místo lékař kliniky plastické a estetické chirurgie pro lokalitu Brno.