P L E A S a.s. zušlechťovač/ka textilií - úpravář/ka do provozu barevny

zušlechťovač/ka textilií - úpravář/ka do provozu barevny

Odeslat

Pracovní náplň
- úprava textilií - suchá úpravna, obsluha úpravárenských strojů, příprava režných úpletů
- samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, ochota fyzicky pracovat a učit se novým činnostem, vyučení v textilním oboru výhodou
- prac. doba: 05.30 -13.30 hod., 13.30 - 21.30 hod., 21.30 - 05.30 hod.
- prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- tel. nebo osobní kontakt (osobní vrátnice) mezi 7. a 15. hodinou
Volné místo zušlechťovač/ka textilií - úpravář/ka do provozu barevny pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zušlechťovač/ka textilií - úpravář/ka do provozu barevny

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: P L E A S a.s.
Ulice: Havířská 144
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Heřmánková
E-mail: Dagmar Heřmánková
Telefon: +420 569 463 304,569 463 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: P L E A S a.s.