VEDOUCÍ ODBORU PŘESTUPKŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODBORU PŘESTUPKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou; nástup je možný dle dohody, nejdříve však 1. 6. 2017
- Charakteristika pozice: vedení odboru přestupků, zajištění metodické pomoci, součinnost se všemi orgány veřejné moci; komplexní zajištění výkonu státní správy při projednávání přestupků v režimu příslušných právních předpisů
- Platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění

- Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu, právnické vzdělání výhodou; manažerská praxe min. 3 roky; zkušenost s prací ve veřejné, resp. státní správě výhodou; praktické zkušenosti s prováděním správního řízení výhodou; znalost odborné problematiky, zejména zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích, správního řádu, zákona o provozu na pozemních komunikacích, zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a zákona č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích; velmi dobré manažerské, organizační, komunikační a vyjadřovací schopnosti; znalost práce na PC

- Informace: Ing. Ĺudmila Ducháčová, vedoucí odboru správního, tel. č.: 495 707 440
- Místo výkonu práce: Statutární město Hradec Králové
- Přihlášky podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do 3. 5. 2017
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Volné místo vedoucí odboru přestupků pro lokalitu Hradec Králové.