VEDOUCÍ ODBORU SPRÁVNÍHO

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODBORU SPRÁVNÍHO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup je možný dle dohody, nejdříve však 1. 6. 2017
- Charakteristika pozice: odpovídá za řízení oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel a oddělení matrik; odpovídá za zabezpečení správní činnosti na úseku matričních činností, státního občanství, sčítání lidu, domů a bytů, evidence obyvatel, občanských průkazů
a cestovních dokladů; odpovídá za zabezpečení státní správy vyplývající z práva volebního, práva shromažďovacího a ze zákona o místním referendu
- Platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění

- Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nebo VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu; manažerská praxe min. 3 roky; výborná znalost odborné problematiky a odborná praxe; zkušenost s prací ve veřejné, resp. státní správě výhodou; velmi dobré manažerské, organizační, komunikační a vyjadřovací schopnosti; znalost práce na PC

- Informace: Ing. Ĺudmila Ducháčová, vedoucí odboru správního, tel. č.: 495 707 440
- Místo výkonu práce: Statutární město Hradec Králové
- Přihlášky podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Volné místo vedoucí odboru správního pro lokalitu Hradec Králové.