Kontrolor a testovač výroby elektronické (dělník)

Pracovní místo ( Kontrolor a testovač výroby elektronické (dělník) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní pracovní pohovory se konají v sídle společnosti každé pondělí od 7 do 14 hod.
Telefonicky je možno domluvit i jiný termín osobního pohovoru.
Volné místo kontrolor a testovač výroby elektronické (dělník) pro lokalitu Klatovy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Skladník Po roce zaměstnání na dobu neurčitou. Požadujeme: - zkušenosti s programem SAP výhodou, platný průkaz VZV, dodržování směrnice chování(complliance) Náplň práce: - Interní transporty (např. zavážení dílů do výroby, na expedici, rozvozy materiálu ...
EvoBus Česká republika s.r.o. Holýšov, Inzerováno včera

Vedoucí skladové sekce NÁPLŇ PRÁCE: - zodpovědnost za zaměstnance na své sekci skladu - organizace práce a dohled nad zaměstnanci - udělování pokynů k práci a kontrola jejich práce - zaškolování pracovníků v standardních pracovních postupech (SOP) - měsíční hodnocení ...
FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka Plzeň, Inzerováno včera

strojní zámečník - údržbář Místo výkonu práce - Myslinka Požadavky: - vyučení v oboru zámečník, opravář strojů, mechanik strojů a zařízení - praxe na obdobné pozici - zkušenosti se svařováním hliníku výhodou Náplň: - preventivní údržba strojů a zařízení, - opravy ...
Elkamet s.r.o. Myslinka, Inzerováno včera