Marek Novák

PRACOVNÍCI NA OBCHODNÍM MÍSTĚ

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup dle dohody. Životopis zasílejte na email marek.novak@obchod.csobpoj.cz. Více informací sdělí pan Novák tel.: 582 336 711 nebo 725 883 418. Vhodné i pro absolventy. Pokud chcete uplatnit své schopnosti, jste pracovití, umíte být empatičtí a chcete pomáhat lidem ve Vašem okolí, tak je práce pracovníka na obchodním místě v ČSOB Pojišťovně vhodná právě pro Vás. Nebudete na to sami - my Vám pomůžeme!
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, obchodní zkušenosti, nebo praxe v pojišťovnictví výhodou, uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz.
Nabízíme: práce na dohodu, možnost přechodu na ŽL, úvodní zaškolení, propracovaný systém odborného vzdělávání, vlastní organizace Vašeho času, možnost přidělení vlastního kmene, možnost využití firemních benefitů, finanční podpora do začátku, zázemí silné finanční společnosti.
Náplň pracovní pozice: servis a péče pro nové i stávající klienty, nabídka finančních produktů, sjednávání smluv, běžná administrativa spojená s péčí o klienty. Pracoviště: Hlaváčkovo nám. 1, Prostějov
Volné místo pracovníci na obchodním místě pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍCI NA OBCHODNÍM MÍSTĚ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Marek Novák
Ulice: Hlaváčkovo nám. 217
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Novák
E-mail: Marek Novák

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Marek Novák