Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:6/4/2018
Pracovní doba pondělí až pátek 7.00-15.30 hod, víkendy volné.
Nabízíme příspěvek na stravování a vánoční odměny.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, nástup možný ihned.
Kontakt viz výše.
Volné místo automechanik pro lokalitu Baška.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Mechanici silničních a stavebních strojů z: 6.3.2018 Společnost COLAS CZ, a.s. příjme do pracovního poměru Mechanika silničních a stavebních strojů. Náplň práce: Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých i složitějších závad). Údržba + opravy ...
COLAS CZ, a.s. Sedlnice, Inzerováno před 2 dny

Automechanici z: 16.3.2018 a: 13.7.2018 Požadavky: vzdělání - vyučení v oboru automechanik, mechanik - opravář silničních motorových vozidel, opravář zemědělských strojů, praxe v oboru výhodou Nabízíme: Silné zázemí českého podniku. Zaměstnanecké benefity - 7,5 h ...
VOP CZ, s.p. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny

Automechanici, strojní zámečníci z: 17.4.2018 a: 13.7.2018 Požadujeme: Vzdělání - vyučen v oboru automechanik, mechanik - opravář silničních motorových vozidel, opraváře zemědělských strojů. Praxe v oboru výhodou. Nabízíme: silné zázemí českého podniku; zaměstnanecké benefity - 7,5 ...
VOP CZ, s.p. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit