ESPRIT Real, s.r.o.

Správce, údržbář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: tř. Svornosti č.p. 147/13, Olomouc. Nástup ihned.
Společnost zabývající se pronájmem vlastních nemovitostí, domů a bytů hledá pracovníka na pozici správce - údržbář v rámci zajišťování údržby těchto nemovitostí.
Požadavky: zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Pružná pracovní doba dle potřeby.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo správce, údržbář pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Správce, údržbář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: ESPRIT Real, s.r.o.
Ulice: tř. Svornosti 147
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Svobodová
E-mail: Markéta Svobodová
Telefon: +420 725 994 785

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ESPRIT Real, s.r.o.