Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Správce, údržbář

Pracovní místo ( Správce, údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: tř. Svornosti č.p. 147/13, Olomouc. Nástup ihned.
Společnost zabývající se pronájmem vlastních nemovitostí, domů a bytů hledá pracovníka na pozici správce - údržbář v rámci zajišťování údržby těchto nemovitostí.
Požadavky: zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Pružná pracovní doba dle ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

DATABÁZOVÝ SPECIALISTA, Ostrava Máte zkušenosti a chcete se dále rozvíjet v problematice databází? Pokud ano, zašlete svůj životopis na pozici DATABÁZOVÉHO SPECIALISTY. Vaší náplní práce bude :
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

C#/VB.NET SOFTWARE ENGINEER Nabízíme příležitost zkušeným SW inženýrům v úspěšné strojírenské společnosti. Pokud máte praxi s působením na obdobné pozici, rádi komunikujete v anglickém jazyce a rádi byste spolupracovali s mezinárodním týmem, neváhejte a přihlaste se na pozici: ...
Grafton Recruitment s.r.o. Frýdek-Místek, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

DESIGNER - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY Co Vás čeká?
Grafton Recruitment s.r.o. Lutín, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit