Masér/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Masér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mírové náměstí č.p. 3428/5a
Požadujeme:
Absolventi bez praxe - vzdělání v oboru.
Ostatní - Maserský certifikát a znalost alespoň dvou typů masáží - požadovaná praxe min. 1 rok.
Kreativitu, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování.
Certifikáty s odborných školení - výhodou.
Nabízíme:
- Práci v novém moderním pracovním prostředí studia (kadeřnictví, holičství, kosmetika, masáže) v centru města Ústí nad Labem.
- Zajímavé finanční ohodnocení - garantované výkonnostní odměny
- Pravidelná profesní školení
- Flexibilní pracovní dobu a další benefity…
- Garantované výkonnostní bonusy/prémie, pravidelná školení, Sick day a další benefity
Osobní návštěva po telefonické domluvě.
Volné místo masér/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.