Pracovní asistent-asistentka

Pracovní místo ( Pracovní asistent-asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme:
- zodpovědného kolegu, který zajistí pracovní asistenci u účastníků projektu (lidí se zdravotním postižením) přímo na pracovišti u zaměstnavatele
- empatického spolupracovníka s pozitivním vztahem k lidem, zájmem o sociální práci, psychicky odolného a s dobrým zdravotním stavem (výhodou ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Asistentka Společnost andré media CZ, s.r.o., zabývající se reklamou v supermarketech, hledá do kanceláře v Českých Budějovicích asistentku jednatele. Jedná se o zástup na MD – nástup IHNED! Požadujeme: - Min. SŠ vzdělání ekonomického směru - Zkušenost s ...
andré media CZ s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny

všeobecná sestra s osvědčením Místo výkonu Stod, jedná se o oddělení lůžek následné péče, osvědčení výhodou, výhodné mzdové podmínky (dle platných předpisů), vhodné i pro zdravotnické asistentky. Volné místo všeobecná sestra s osvědčením pro lokalitu Stod.
Stodská nemocnice, a.s. Stod, Inzerováno déle jak týden

ASISTENT/KA PEDAGOGA Požadujeme: pedagogické vzdělání, případně odbornou kvalifikaci asistenta pedagoga v ZŠ, zájem doplnit si vzdělání ve waldorfské pedagogice a dále se alternativně vzdělávat. Pozice je vhodná pro absolventy nebo budoucí absolventy VŠ ped. směru - ...
Základní škola Svobodná a Mateřská škola Písek, Dr. M. Horákové 1720 Písek, Inzerováno déle jak týden