MESADA, z. s.

Pracovní asistent-asistentka

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme:
- zodpovědného kolegu, který zajistí pracovní asistenci u účastníků projektu (lidí se zdravotním postižením) přímo na pracovišti u zaměstnavatele
- empatického spolupracovníka s pozitivním vztahem k lidem, zájmem o sociální práci, psychicky odolného a s dobrým zdravotním stavem (výhodou jsou zkušenosti s péčí o druhé, kurz pro pracovníka v sociálních službách, vzdělání v sociální nebo zdravotní oblasti)
- tatínky/maminky na rodičovské dovolené, studenty SŠ/VOŠ/VŠ, aktivní seniory a všechny ostatní zájemce
Nabízíme:
- možnost účasti na akcích organizace, poskytnutí referencí, potvrzení praxe
Možno se hlásit celoročně. Životopis a motivační dopis pošlete písemně nebo elektronicky na adresu: MESADA, z. s., Velké náměstí 119/13, 397 01 Písek, e-mail: pisek@mesada.eu, www.mesada.eu, tel: 382 222 246, kontaktní osoba: Ing. Anna Kohoutová. Všechny zájemce kontaktujeme.
Volné místo pracovní asistent-asistentka pro lokalitu Vimperk.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovní asistent-asistentka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: MESADA, z. s.
Ulice: 1. máje 74
Město: Vimperk
PSČ: 385 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Anna Kohoutová
Telefon: +420 382 222 246

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MESADA, z.s.