Pracovní asistent-asistentka

  • Vimperk

Pracovní místo ( Pracovní asistent-asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme:
- zodpovědného kolegu, který zajistí pracovní asistenci u účastníků projektu (lidí se zdravotním postižením) přímo na pracovišti u zaměstnavatele
- empatického spolupracovníka s pozitivním vztahem k lidem, zájmem o sociální práci, psychicky odolného a s dobrým zdravotním stavem (výhodou jsou zkušenosti s péčí o druhé, kurz pro pracovníka v sociálních službách, vzdělání v sociální nebo zdravotní oblasti)
- tatínky/maminky na rodičovské dovolené, studenty SŠ/VOŠ/VŠ, aktivní seniory a všechny ostatní zájemce
Nabízíme:
- možnost účasti na akcích organizace, poskytnutí referencí, potvrzení praxe
Možno se hlásit celoročně. Životopis a motivační dopis pošlete písemně nebo elektronicky na adresu: MESADA, z. s., Velké náměstí 119/13, 397 01 Písek, e-mail: pisek@mesada.eu, www.mesada.eu, tel: 382 222 246, kontaktní osoba: Ing. Anna Kohoutová. Všechny zájemce kontaktujeme.
Volné místo pracovní asistent-asistentka pro lokalitu Vimperk.