SMĚNOVÝ KONTROLOR KVALITY

  • Liberec

Pracovní místo ( SMĚNOVÝ KONTROLOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- dohled nad dodržováním kvality vyráběných dílů (obrábění, broušení) na směně
- kontrola dílů dle výkresové dokumentace a daných kontrolních plánů
- měření na vyspělých zařízeních - zaškolíme
- provádění kontrolních záznamů
- vizuální kontrola dílů
- samostatné rozhodování o kvalitě ve výrobě
- dodržování interního systému řízení dle norem ISO 9001 a ISO 14001
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání (technického směru je výhodou, ne podmínkou)
- praxe ve strojírenském podniku a nebo na kvalitě výhodou
- uživatelská znalost PC (MS Office)
- orientace v technické dokumentaci
- samostatnost, pečlivost, schopnost přijmout zodpovědnost
- pozitivní myšlení
Nabízíme:
- zázemí rychle se rozvíjející české firmy
- měsíční prémie dle interního prémiového řádu (po zkušební době)
- možnost dalšího profesního růstu
- pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou
- firemní teambuilding
- za odpracované roky dovolená navíc
- nástup co nejdříve, dle dohody
Vhodné i pro absolventy.
Volné místo směnový kontrolor kvality pro lokalitu Liberec.