POKLADNÍ

Pracovní místo ( POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: POUZE telefonicky denně 8-20 hod, e-mailem: karlovyatbaumax.cz
Volné místo pokladní pro lokalitu Karlovy Vary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ZEDNÍK ZEDNÍK - obkládání stěn a pokládka dlažby, omítky, hrubá stavba, sádrokarton Zaměstnanecké výhody: ubytování zajištěno HLÁSIT SE: Povolná Aneta, tel.: 777410326 - volat pondělí nebo středa 8:00 - 15:00hod., osobně po telefonické domluvě Volné místo ...
ECOMATIC SYNERGY s.r.o. Most, Inzerováno před 3 dny

Vedoucí recepční V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: pepelopez@pepelopez.cz nebo volat na tel.č.: 608 962 369 a domluvit pohovor. Místo výkonu práce - Alfonse Muchy č.p. 4996, 430 01 Chomutov 1 Požadujeme - aktivní zkušenosti z oblasti ...
Radek Krásl Chomutov, Inzerováno před 3 dny

obsluha čerpací stanice - gastro úsek místo výkonu práce: BENZINA Žatec, Husova 2921 nástup možný ihned denní úkoly: práce na pokladně, práce se zbožím, úklid vnitřního a vnějšího zařízení, nabízíme: finanční jistotu, pohodovou atmosféru, nástupní plat 16500 Kč s možností růstu, ...
Ing. Dagmar Červená Žatec, Inzerováno před 4 dny