ZÁMEČNÍK/-CE SE SVÁŘEČSKÝM PRŮKAZEM

  • Sobotka

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK/-CE SE SVÁŘEČSKÝM PRŮKAZEM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁMEČNÍK/-CE SE SVÁŘEČSKÝM PRŮKAZEM- pracoviště Kdanice.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: katerina.grubnerova@descon-engineering.cz, případně volejte od 9.00-16.00 hod na tel.: 724 005 228 pí Grubnerová.

Společnost DESCON Engineering, s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky standardních strojů, automatizovaných pracovišť, přípravků a nástrojů. Mezi naše zákazníky patří přední dodavatelé automobilního průmyslu. Rádi bychom rozšířili náš tým o zaměstnance na pozici Zámečník se svářečským průkazem. Náplní práce je dělení hutního materiálu, svařování kovových konstrukcí metodou CO2 na základě výkresové dokumentace. Požadujeme svářečský průkaz. Výhodou je znalost obrábění kovů. Předpokladem je technické myšlení, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, flexibilita. Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou v délce 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti. Prozatím pracujeme v jednosměnném provozu (7:00-15:00), ale do budoucna nevylučujeme přechod na dvě směny (6:00-14:00 a 14:00-22:00) Nabízíme stravenky a ohodnocení odpovídající výkonu. Více informací na: www.descon-engineering.cz
Volné místo zámečník/-ce se svářečským průkazem pro lokalitu Sobotka.