AFC Servis DC a.s. Mechanik opravář

Mechanik opravář

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Vyučení v oboru, znalost provádění údržby, seřizování a opravy strojů a zařízení (mechanických, elektrických, hydraulických a pneumatických), montáž a demontáž dílů, praxe min. 2 roky, svářečský průkaz ZE1 výhodou. Po zaučení možno pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nabízíme motivující platové ohodnocení, jistotu stabilního a perspektivního zaměstnání, zázemí stále se rozvíjející firmy.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Anna Moravcová, první kontakt telefonicky (č. 602 166 4142) nebo osobně na výše uvedené adrese, přinést s sebou životopis!
Volné místo mechanik opravář pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanik opravář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: AFC Servis DC a.s.
Ulice: Březová 62
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Moravcová
E-mail: Anna Moravcová
Telefon: +420 602 166 412,411 151 202

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AFC Servis DC a.s.