Karned Tools s.r.o. Konstruktér nástrojů na obrábění dřeva

Konstruktér nástrojů na obrábění dřeva

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Hledáme technicky zdatnou, tvůrčí osobnost, která bude mít na starosti návrh a vývoj nových nástrojů na obrábění dřeva, tvorbu 3D modelů a výrobní dokumentace v nejmodernějším CAD systému NX, optimalizaci konstrukčních řešení a modernizaci výrobků, projektovou činnost.
Vhodné také pro ABSOLVENTY.

Požadujeme:
* VŠ nebo SŠ vzdělání TECHNICKÉHO SMĚRU (lze také VŠ vzdělání oboru dřevařské inženýrství či dřevařství)
* všeobecný přehled v oblasti obrábění, strojírenských technologií, strojírenské výroby
* znalost oblasti dřevo-obrábění
* zkušenost s prací ve 3D CAD systémech (NX,Catia, Solid Works, Inventor...)
* aktivní přístup k odbornému rozvoji a ochota ke vzdělávání
* kreativita, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Výhody:
příspěvek na penzijní pojištění, firemní vzdělávání, roční valorizace mezd, firemní akce, Sick Days, sociální výpomoc zaměstnancům - bezúročné půjčky atd.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, tel. 477 012 560, strukturované CV zasílejte na e-mailovou adresu petra.bedecsova@karnedtools.cz, či na adresu korespondenční, osobní jednání taktéž na adrese Krokova 6, 405 02 Děčín 1.
Volné místo konstruktér nástrojů na obrábění dřeva pro lokalitu Děčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Konstruktér nástrojů na obrábění dřeva

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Karned Tools s.r.o.
Ulice: Krokova 767
Město: Děčín
PSČ: 405 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová
E-mail: Ing. Petra Bedecsová
Telefon: +420 477 012 560

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Karned Tools s.r.o.