PRACOVNÍ ASISTENT/KA

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍ ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Hledáme příležitostné pracovní asistenty pro evropský projekt Cesta ke změně registrační číslo: CZ.03.1.48/0.0/0.0/16_053/0004128.
Chcete získat nové zkušenosti?
Chcete někomu pomáhat pod odborným vedením?
Jste časově flexibilní?

Hledáme:
- zodpovědného kolegu, který zajistí pracovní asistenci u účastníků projektu (lidí se zdravotním postižením) přímo na pracovišti u zaměstnavatele
- empatického spolupracovníka s pozitivním vztahem k lidem, zájmem o sociální práci, psychicky odolného a s dobrým zdravotním stavem (výhodou jsou zkušenosti s péčí o druhé, kurz pro pracovníka v sociálních službách, vzdělání v sociální nebo zdravotní oblasti)
- tatínky/maminky na rodičovské dovolené, studenty SŠ/VOŠ/VŠ, aktivní seniory a všechny ostatní zájemce

Nabízíme:
- příležitostnou práci na dohodu o provedení práce (68,- Kč/1 hodina)
- možnost účasti na akcích organizace, poskytnutí referencí, potvrzení praxe

Možno se hlásit celoročně. Životopis a motivační dopis pošlete písemně nebo elektronicky na adresu: MESADA, z. s., Velké náměstí 119/13, 397 01 Písek, e-mail: pisek@mesada.eu, www.mesada.eu, tel: 382 222 246, kontaktní osoba: Mgr. Lucie Křenková. Všechny zájemce kontaktujeme.
Volné místo pracovní asistent/ka pro lokalitu Písek.