Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Brigáda - Telefonní operátor

Pracovní místo ( Brigáda - Telefonní operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme BRIGÁDNÍKY!
Studenty, maminky na mateřské dovolené, OZP, ostatní..
Nová mzda: 100 - 120Kč/hodina.

Požadujeme odpracovat alespoň 20 hodin týdně. Dále požadujeme dobré komunikační schopnosti, základní znalost práce na PC, pozitivní a optimistický přístup k práci, chuť učit se nové věci.
Věk ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Operátor kvality Hledáme "Operator kvality" do výroby ve dvousměnném provozu.
MASTERFLEX Česko s.r.o. Planá u ML, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Vývojář & Tester inovace pro automobilovou elektroniku Hledáte ATRAKTIVNÍ IT PROJEKTY? Zajímá Vás inovace pro AUTOMOBILOVOU ELEKTRONIKU? Máte zkušenost na pozici VÝVOJÁŘE nebo TESTERA či pouze obrovský zájem o obor? Nedávno jsme odstartovali projekt na naší nové pobočce v Plzni a do svého týmu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

OPERÁTOR VÝROBY KOLÍN, PŘÍSPĚVEK na UBYTOVÁNÍ Hledáte práci a jste manuálně zručný? Bydlíte v Kolíně nebo v jeho okolí? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopist! Aktuálně hledáme OPERÁTORY do VÝROBY do společnosti působící v automobilovém průmyslu. Jedná se o kompletování ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit