Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Brigáda - Telefonní operátor

Pracovní místo ( Brigáda - Telefonní operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme BRIGÁDNÍKY!
Studenty, maminky na mateřské dovolené, OZP, ostatní..
Nová mzda: 100 - 120Kč/hodina.

Požadujeme odpracovat alespoň 20 hodin týdně. Dále požadujeme dobré komunikační schopnosti, základní znalost práce na PC, pozitivní a optimistický přístup k práci, chuť učit se nové věci.
Věk ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Pracovníci telemarketingu - telefonní operátoři Místo výkonu práce: Jungmannovo náměstí 480, Kutná Hora. Své životopisy zasílejte na uvedený e-mail. Volné místo pracovníci telemarketingu - telefonní operátoři pro lokalitu Kutná Hora.
Czech holiday center, s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

Operátoři výroby ve výrobě potravinových doplňků Místo pracoviště: - Třebízského 1416, Brandýs nad labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav Prvotní kontakt: - e-mail: info@terezia.eu Upřesňující údaje: - platný potravinářský průkaz (zajistí an své nákaldy zaměstnavatel) - výpis RT, manuální ...
TEREZIA COMPANY s.r.o. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Inzerováno včera

Operátoři výroby Místo pracoviště: - TRW-Carr s.r.o., Hlavenec 161, 294 74 Předměřice nad Jizerou Prvotní kontakt: - tel.: 800 310 013, 739 486 013 Po-Čt od 08:00 do 17:00, Pá od 08:00 do 16:00 - osobně na adrese DP WORK s.r.o., Smetanova 987, 294 01 Bakov nad ...
DP WORK s.r.o. Hlavenec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit