Mistr výroby ocelových konstrukcí

  • Střítež

Pracovní místo ( Mistr výroby ocelových konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme:
V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Mistr výroby ocelových konstrukcí (OK). Jedná se o THP pozici na hlavní pracovní poměr v rámci společnosti S.O.K. stavební.

Popis pozice:
• Odpovídá za provoz výroby ocelových konstrukcí ve společnosti
• Řídí, koordinuje a kontroluje výrobní činnost provozu v návaznosti na časové plnění jednotlivých zakázek
• Řídí a koordinuje činnost cca 30 pracovníků
• Zavádí a dodržuje výrobní a technologické postupy
• Kontroluje průběh výroby ocelových konstrukcí s důrazem na kvalitu a ekonomiku provozu
• Je zodpovědný za dodržování předpisů BOZP a PO

Požadujeme:
• Ukončené SŠ strojního zaměření
• Znalost výroby ocelových konstrukcí – podmínkou
• Praxi 3 - 5 let na pozici mistra výroby ve výrobní společnosti
• Znalost práce na PC - MS Office
• samostatnost, odpovědnost a flexibilitu
• komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout
• stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
• moderní a přátelské pracovní prostředí, vyspělou firemní kulturu
• odpovídající finanční ohodnocení
• mobilní telefon
• možnost profesního růstu a seberealizace
• 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny a další firemní benefity
Volné místo mistr výroby ocelových konstrukcí pro lokalitu Střítež.