dámská/pánská krejčová/krejčí

Pracovní místo ( dámská/pánská krejčová/krejčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
šití a opravy textilních výrobků
zaškolení pod vedením zkušené krejčové
životopisy zasílat na e-mail
Volné místo dámská/pánská krejčová/krejčí pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

DÁMSKÁ, PÁNSKÁ KREJČOVÁ Pracovní doba 6.00-14.15.00 - možnost pracovat i na zkrácený úvazek. Požadujeme praxi v oboru. Volné místo dámská, pánská krejčová pro lokalitu Písek.
MERIKA spol. s r.o. Písek, Inzerováno před 3 dny

ŠVADLENA - KREJČOVÁ Šití pracovních oděvů. Jednosměnný provoz - možnost pracovat i na zkrácený úvazek. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe v oboru podmínkou Volné místo švadlena - krejčová pro lokalitu Písek.
Petr Srnka Písek, Inzerováno před 3 dny

DÁMSKÁ KREJČOVÁ Nástup možný ihned. Úkolová mzda - 18000 Kč/měs. Požadujeme: VYUČENÍ V OBORU PODMÍNKOU - znalost textilní/oděvní výroby podmínkou Zam. benefity: příspěvek na dopravu, stravování, jednnosměnný provoz, 13. a 14. plat, dovolená 20 dní + dodatková ...
FN spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno před 4 dny