dámská/pánská krejčová/krejčí

Pracovní místo ( dámská/pánská krejčová/krejčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
šití a opravy textilních výrobků
zaškolení pod vedením zkušené krejčové
životopisy zasílat na e-mail
Volné místo dámská/pánská krejčová/krejčí pro lokalitu Tábor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Švadlena/krejčí Místo výkonu práce: Osek č.p. 401, 338 21 Osek u Rokycan Požadujeme: základní vzdělání, praxe v šití na průmyslových šicích strojích min. 2 roky, znalost NJ a AJ výhodou. Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs. Kontakt telefonicky Po-Pá ...
SHELTMEN s.r.o. Osek, Inzerováno před 4 dny

Prodavač/ka - pokladní Pro prodejnu v Divišově hledáme prodavačku- pokladní. Požadujeme pracovitost a poctivost. Zájemci se mohou hlásit u p. Červinkové tel. 727 804 843 nebo p. Krejčové tel. 602 107 921. Email: krejcova@jednotanbk.cz Volné místo prodavač/ka - pokladní ...
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce Divišov, Inzerováno před 6 dny

Rozpočtář/ka truhlárny Pozice: rozpočtář/ka truhlárny Náplň práce: příprava a rozpočty truhlářských prací. Praxe, orientace v materiálech a dokumentaci výhodou. Požadujeme: odolnost vůči stresu, pečlivost a zodpovědnost Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč Kontakt: ...
BIOS s.r.o. Dobříš, Inzerováno déle jak týden