Pracovník/ce ošetřovatelské rehabilitace

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Pracovník/ce ošetřovatelské rehabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: Středoškolské vzdělání s maturitou. Praxe v oboru výhodou, osvědčení o absolvování rehabilitačního kurzu, kurzu bazální stimulace, Vojtova metoda, příp. jiných kurzů v rámci ošetřovatelské rehabilitace výhodou. Zkušenost v oblasti sociálních služeb vítána. Zodpovědnost, komunikativnost, práce v týmu, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost. Čistý trestní rejstřík.
Nabízíme zaučení, dobré zázemí, stravovací bonusy, možnost ubytování, práce v kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, jiné zaměstnanecké bonusy, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, 25 dní dovolené
Vhodné i pro cizince.
Kontakt možný telefonicky, e-mailem, na adrese provozovny.
Volné místo pracovník/ce ošetřovatelské rehabilitace pro lokalitu Stráž pod Ralskem.