Kontrolní dělník, dělnice - ve výrobě skleněných izolačních vláken

  • Dubí

Pracovní místo ( Kontrolní dělník, dělnice - ve výrobě skleněných izolačních vláken ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontrolní dělník, dělnice kontroluje parametry výrobků v požadovaných četnostech kontroly dle platné dokumentace, kontroluje předepsané balení výrobků, zaznamenává zjištěné údaje do příslušných dokumentů a PC, připravuje zkušební vzorky výrobků. Jedná se o výrobky ze skleněných izolačních vláken. Upřednostňujeme uchazeče s technickým vzděláním a praxí, požadujeme základní znalost práce s PC.
Zaměstnanecké výhody - podnikové stravování, týden dovolené nad rámec ZP, příplatky ke mzdovému tarifu dle kolektivní smlouvy, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměny
Hlásit se telefonicky Po - Pá v době 8.00-15.00 hod. nebo e-mailem
Volné místo kontrolní dělník, dělnice - ve výrobě skleněných izolačních vláken pro lokalitu Dubí.