Energetik, ekolog

  • Duchcov

Pracovní místo ( Energetik, ekolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní činnosti:
Eviduje a kontroluje dodržování sjednaných odběrů, hospodaření a spotřebu pitné a užitkové vody, plynu a elektrické energie, vede odpadového hospodářství, kontroluje kvalitu vypouštěných odpadních vod, zajišťuje měření emisí a úletů ze všech zdrojů do ovzduší a projednává limity stanovené zákony ČR na příslušných úřadech, ve spolupráci s externím konzultantem vyplňuje a předkládá úřadům ekologická hlášení o odpadech, odpadních vodách a emisí do ovzduší, je osobou zodpovědnou za elektrické zařízení dle ČSN EN 50 110-1 ed.2. tj. zajišťuje revize a prohlídky elektro zařízení, zajišťuje za pomoci vlastní údržby a externích nasmlouvaných firem chod automatického provozu úpravny užitkové vody, kompresorovny a vyvíječe páry.
Požadavky:
Vzdělání odpovídající pracovní činnosti, pracovní zkušenosti v oblasti energetiky nebo ekologie,
organizační, vyjednávací a komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost a cílevědomost. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená navíc, 13.tý plat, příspěvek na penzijní připojištění
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: ivana.kovacova@vitrablok.cz nebo telefonicky na čísle: 417 818 221.
Volné místo energetik, ekolog pro lokalitu Duchcov.