COPYWRITER/PŘEKLADATEL/KA - BRIGÁDA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( COPYWRITER/PŘEKLADATEL/KA - BRIGÁDA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti, jednosměnný provoz
- Přijmeme copywritera/překladatele/překladatelku pro překlady textů z anglického jazyka do češtiny a kreativní vytváření textů k produktům. Pracovní pozice na dohodu o provedení práce s možností přechodu na hlavní pracovní poměr.
- Náplň pracovní pozice: •překlady textů z anglického jazyka do češtiny; •psaní článků a produktových popisů; •kreativní vytváření textů jednotlivých produktů; •lingvistická péče o eshop produkty
- Požadujeme: •velmi dobrou znalost anglického a českého jazyka; •znalost písma na stroji; •záliba v automobilovém a motocyklovém sportu vítána.
- Nabízíme: •pestrou práci v zajímavém oboru s atraktivními značkami a produkty, v budoucnu i s možností práce na hlavní pracovní poměr; •velmi dobré platové ohodnocení dle vykonané práce; •kompletní zaškolení, prodejní a produktová školení; •zaměstnanecké výhody a slevy na produkty; •notebook, mobilní telefon; •pružnou pracovní dobu a možnost práce mimo kancelář; •možnost osobního rozvoje, vlastního time managementu, vedení práce a seberealizace
- V případě zájmu zasílejte životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: velkoobchod@globalmoto.cz.
Volné místo copywriter/překladatel/ka - brigáda pro lokalitu Hradec Králové.