FYZIOTERAPEUT/-KA S OSVĚDČENÍM

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/-KA S OSVĚDČENÍM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mánesova č.p. 808/22, 500 02 Hradec Králové 2

- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zdravotní způsobilost, bezúhonnost
- Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro cizince
- Prodrobněji o zaměstnavateli - viz www.rehabilitace-aktiv.cz
- V případě zájmu kontaktuje zaměstnavatele osobně na adrese: Mánesova 808/22, 500 02 Hradec Králové, e-mailem: aktivhk@seznam.cz či telefonicky na tel.: 604 683 523, pí. Božena Kolovrátníková.
Volné místo fyzioterapeut/-ka s osvědčením pro lokalitu Hradec Králové.