LIPLASTEC s.r.o.

OPERÁTOR/KA VÝROBY-MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: odebírání plastových výrobků, jejich kontrola, případně montáž
Práce dle pracovní instrukce, plnit příkazy nadřízeného, komunikace s ostatními odděleními
Požadavky:
- samostatná práce
- ochota učit se novým věcem
- psychická odolnost
Nabízíme:
- proškolování
- práce v stabilní nadnárodní společnosti
- čisté pracovní prostředí
- stravenky (výběr z 8 jídel přímo ve firmě)
Třísměnný provoz - 17.500,- Kč + příplatky za směnnost.
Nástup možný ihned.
Volné místo operátor/ka výroby-manipulační dělník pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OPERÁTOR/KA VÝROBY-MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: LIPLASTEC s.r.o.
Ulice: Newtonova 478
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Olga Chmelíková
E-mail: Olga Chmelíková
Telefon: +420 603 544 587

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LIPLASTEC s.r.o.