STROJNÍK - BAGRISTA

Pracovní místo ( STROJNÍK - BAGRISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
C04 a:18/6/2018
Strojník kolových rýpadel (bagrista).
Nástupní plat 150 Kč/hod. + osobní benefity.
Praxe v oboru, orientace v technické dokumentaci, platný strojnický průkaz (rýpadla lopatová-kolová), zdravotní stav bez omezení. Profesní řidičský průkaz ŘP sk. C+E příplatek 20 Kč/hod. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ - ZLÍN Nabízíme pracovní pozici OBSLUHY STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ do ZLÍNA. Vhodné pro kandidáty, kteří mají zkušenosti z výrobního prostředí. Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Zlín, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

LISAŘ (RIM lisování) - 25 - 28tis Kč Nabíráme pracovníky do Zlínské firmy v PŘÍLUKU na pozici LISAŘ. POKUD NÁM DOPORUČÍTE VAŠEHO KOLEGU, ZNÁMÉHO NEBO KAMARÁDA ZÍSKÁVÁTE BONUS 1 500,-Kč jednorázově na ÚČET

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ S ANGLICKÝM NEBO NĚMECKÝM JAZYKEM - AŽ 50 000 Hovoříte německy a máte zkušenosti v technickém nákupu? Pokud chce být součástí mezinárodní výrobní společnosti se silným zázemím a tradicí - máme pro Vás nabídku !!!
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny