INFORMATIK/-ČKA

  • Hronov

Pracovní místo ( INFORMATIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Hronov vyhlašuje výběrové řízení na pozici INFORMATIK Městského úřadu v Hronově.

Místo výkonu: Městský úřad Hronov, odbor tajemníka.
Zaměstnavatel nabízí: plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou.
Platové zařazení: platová třída 9, dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění změny č. 316/2016 Sb., platné od 1. 11. 2016, a nařízení vlády č. 222/ 2010 Sb., katalog prací.
Předpokládaný termín nástupu: 1. 7. 2017, popř. dle dohody i dříve.

Pracovní náplň:
* zajišťování chodu a správné funkce počítačových aplikací a procesů zpracování dat
* správa databází ve víceuživatelských počítačových systémech.

Požadavky:
* minimálně úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, nejlépe technického směru
* znalost práce v oblasti výpočetní techniky, zejména:
- instalace a administrace OS Windows
- řešení základních HW a SW problémů
- znalost problematiky síťového provozu
- správa dat
* samostatnost, přesnost a spolehlivost, analytické, koncepční a tvůrčí schopnosti, vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti
* znalost informačních systémů Munis a Vita výhodu
* řidičský průkaz sk. B

Obsah přihlášky:
* jméno a příjmení uchazeče, korespondenční adresa, místo trvalého pobytu, datum a místo narození, státní příslušnost, č. občanského průkazu, datum a podpis
* strukturovaný profesní životopis s přehledem odborných znalostí a dovedností
* doklad o nejvyšším vzdělání (ověřená kopie)
* výpis z evidence rejstříku trestů, ne starší 3 měsíců

Místo a způsob podání přihlášky: poštou na adresu MěÚ Hronov, náměstí Čs. armády 5, 549 31 Hronov