SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Velké Meziříčí, forma DPP

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Velké Meziříčí, forma DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Velké Meziříčí
Nástup: duben/květen 2017
Nabízíme:
- práci na dohodu o provedení práce (s možností navýšení na částečný úvazek),
- zajímavou a kreativní práci v zázemí dobrého týmu,
- možnost seberealizace, další vzdělávání,
- profesní a osobní růst,
- práci pod supervizí a odborným vedením.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,
- možnost práce především v odpoledních hodinách,
- předpoklady pro práci s dětmi a mládeží,
- komunikační a organizační schopnosti,
- loajalitu, spolehlivost, zodpovědnost,
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
- zkušenost s prací na podobné pozici,
- řidičský průkaz sk. B.
V případě zájmu o některou z uvedených pozic zasílejte motivační dopis, profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů na adresu:
NZDM Wellmez, Hornoměstská (U Billy), 594 01, Velké Meziříčí (obálku označte výběrové řízení) nebo na email: martina.hornickova@zdar.charita.cz do 16. 4. 2017.
Bližší informace: Mgr. Martina Horníčková, e-mail: martina.hornickova@zdar.charita.cz,
tel. 731 626 116
Volné místo sociální pracovník/pracovnice v sociálních službách - velké meziříčí, forma dpp pro lokalitu Velké Meziříčí.