Back office pracovník/pracovnice

  • Brno

Pracovní místo ( Back office pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
POŽADUJEME:
- ukončené středoškolské vzdělání
- praxe v administrativě min. 2 roky
- znalost práce na PC (MS office, internet, email,...)
- znalost obchodní korespondence
- odolnost vůči stresu, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, reprezentativní vystupování, aktivní přístup k řešení problémů
-ŘP skup. B - aktivní řidič

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace s vedením firmy
- příprava podkladu na porady, worskhopy,
- práce s interními IS
- organizace a plánování školení, setkání, firemních akcí…
- zpracování firemních dat

NABÍZÍME:
- 100% zaškolení na danou pozici
- zázemí stabilní a uznávané společnosti
- pracoviště v centru Brna

www.zfpgroup.cz
Volné místo back office pracovník/pracovnice pro lokalitu Brno.