pracovník/ce v sociálních službách

  • Brno

Pracovní místo ( pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Armáda spásy v České republice, z.s. CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB STAŇKOVA BRNO
vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách

Požadavky:
vzdělání min. SŠ
zralá osobnost
ochota učit se
respekt k poslání, hodnotám a cílům Armády spásy
dobré komunikační schopnosti a schopnost řešit konfliktní situace
aktivní a zodpovědný přístup k práci
schopnost týmové práce
základní počítačová gramotnost
čistý trestní rejstřík

Výhodou:
zkušenost s prací s dětmi a mládeží
zkušenost s prací v neziskové organizaci
kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme:
nástupní mzda 15.280 Kč, po 12 měsících od nástupu další navýšení dle mzdových tabulek
práce v mezinárodní křesťanské organizaci
možnost dalšího vzdělávání a profesního i osobního růstu
termín nástupu dle dohody

Popis práce:
realizace programů pro děti a mládež
administrativní činnost
aktivní účast na tvorbě pracovních metodik a standardů kvality

Místo výkonu práce:
Brno

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu ivana_kudelova@armadaspasy.cz a to do 15. 4. 2017
Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb na Staňkově 6 v Brně.
(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách pro lokalitu Brno.