Izolinvest s.r.o.

Izolatéři, pomocní dělníci

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: práce ve výškách, realizace hydroizolačních souvrství.
Požadujeme: bezúhonnost, časová flexibilita, manuální zručnost.
Volné místo izolatéři, pomocní dělníci pro lokalitu Tečovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Izolatéři, pomocní dělníci

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Izolinvest s.r.o.
Ulice: 349
Město: Tečovice
PSČ: 763 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Daniel
E-mail: Ing. Petr Daniel

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Izolinvest s.r.o.