UKLÍZEČ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UKLÍZEČ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UKLÍZEČ/-KA
- PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dohodou, práce v třísměnném provozu
- Náplň práce: provádění úklidu výrobních i nevýrobních ploch závodu; administrativa spojená s úklidem prostor; dodržování pravidel a předpisů společnosti
- Požadujeme: schopnost a ochotu práce ve třísměnném provozu; pečlivost, samostatnost; dobrý fyzický stav
- Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci; dobré mzdové ohodnocení; další vzdělávání a odborný růst; zaměstnanecké výhody, systém benefitů (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění); čisté pracovní prostředí
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Soumarová Andrea, tel.: 495 759 108, e-mail: kariera.hradec@teleflex.com
Volné místo uklízeč/-ka pro lokalitu Hradec Králové.