ŘEDITEL/-KA MATEŘSKÉ ŠKOLY

  • Těchlovice

Pracovní místo ( ŘEDITEL/-KA MATEŘSKÉ ŠKOLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 9. 2017 nebo dle dohody, jednosměnný provoz
- Požadujeme: vzdělání a pedagogická praxe dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, občanská a morální bezúhonnost, organizační a řídící schopnosti, dobrý zdravotní stav
K přihlášce přiložte: ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání (u vysokoškolského vzdělání diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce), čestné prohlášení o průběhu všech předchozích zaměstnání včetně časového vymezení, strukturovaný životopis, koncepce rozvoje školy (max. 2 strany strojopisu), výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), popř. doklad o jeho vyžádání, čestné prohlášení dle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů (nedokládají uchazeči narození po 1. 12. 1971), lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu ředitele typu školy, na níž se konkurz vyhlašuje (ne starší 2 měsíců), písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkurzního řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
V případě zájmu přihlášku včetně příloh zasílejte nejpozději do 4. května 2017do 14 hod.
Na adresu: Obec Těchlovice, Těchlovice 18, 503 27 Lhota pod Libčany.
Obálku označte: KONKURZ - NEOTVÍRAT.
V