MANAŽER/-KA PROPAGACE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA PROPAGACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, plný úvazek
- Nástupní mzda: 25.000,- Kč + provize
- Náplň práce: vedení reklamního oddělení firmy, příjem a realizace zakázek, odpovědnost za zisk, propagace celé firmy
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC (Excel, Word, Internet, E-mail, Facebook), dobrá znalost práce v grafických programech skupiny Corel, praxe v reklamě a vedením týmu, ŘP sk. B, znalost NJ/AJ výhodou, organizační schopnosti, příjemné vystupování, ochota vstřícnost, zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni, komunikativnost, loajalitu k firmě, samostatný a cílevědomý přístup
- Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost realizace vlastních nápadů, osobní rozvoj, organizace vlastní práce, benefity (telefon, služební automobil, dovolená, příspěvek na stravování, sport, relax)
- V případě zájmu kontaktujte: Elišák Vítězslav Ing., tel.: 608 174 533, e-mail: elisak@pphk.eu
- Více informací o společnosti na www.pphk.eu
Volné místo manažer/-ka propagace pro lokalitu Hradec Králové.