VEDOUCÍ KANCELÁŘE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ KANCELÁŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, plný nebo zkrácený úvazek (4 - 8 hod. denně)
- Mzda: 20.000,- Kč dle úvazku
- Náplň práce: zpracování podkladů pro mzdy a účetnictví, organizace kanceláře a firemních dokumentů, vystavování faktur, zajištění potřeb nájemníků a firmy, organizace práce
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, E-mail, Facebook), vedení účetnictví (program Pohoda výhodou), praxe v administrativě, ŘP sk. B; organizační schopnosti, zkušenosti s vedením pracovníků; příjemné vystupování, ochota a vstřícnost, zájem o vykonanou práci a odpovědnost za ni, komunikativnost, loajálnost k firmě, samostatnost, sociální cítění
- Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost realizace vlastních nápadů, osobní rozvoj, organizace vlastní práce, benefity (dovolená, příspěvek na stravování, sport, relax)
- Upřednostňujeme OZP.
- V případě zájmu kontaktujte: Elišák Vítězslav Ing., tel.: 608 174 533, e-mail: elisak@pphk.eu
- Více informací o společnosti na www.pphk.eu
Volné místo vedoucí kanceláře pro lokalitu Hradec Králové.