správce e-shopu

  • Čejkovice

Pracovní místo ( správce e-shopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Vinařský ráj, Farma pod Zámkem, Čejkovice. Požadujeme: reprezentativní vystupovánní, SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, zkušenosti a znalost ve vinařském sektoru, zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění, komunikativní osobnost s pozitivním myšlením, zodpovědnost, AJ slovem i písmem, ŘP sk. B. Nabízíme: zajímavou a pestrou práci v mladém a dynamickém týmu, možnost seberealizace, osobnostní růst, zajímavé platové ohodnocení, mobilní telefon. Náplň práce: správa internetového obchodu a prodeje na internetu, vyřizování objednávek z e-shopu, zákaznická podpora (e-mail, telefon i osobní kontakt), balení a rozesílání zboží. Roční prémie, speciální prémie za přesčasy. Kontakt na tel. 606 663 774 nebo mail: jurenik@vinarskyraj.cz
Volné místo správce e-shopu pro lokalitu Čejkovice.