Strojírenský technik konstruktér ocelových konstrukcí

  • Děčín

Pracovní místo ( Strojírenský technik konstruktér ocelových konstrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Ústecká č.p. 1945/10, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
- 3D modelování a tvorba výkresové dokumentace pro ocelové konstrukce
- práce v 3D systémech Advance Steel, AutoCad, Tekla, Inventor
- zpracování podkladů pro nabídková řízení
- spolupráce s výrobními firmami

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- orientace v technických normách a dokumentaci
- znalost materiálů
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce na PC, Windows 7/10, MS Office, atd.
- znalost 3D CAD software (Advance Steel, Tekla)
- představivost a technické myšlení
- znalost cizího jazyka AJ/NJ alespoň pasivní, RJ výhodou

Nabízíme:
- práce na HPP, stabilní zaměstnání
- mzda v závislosti na dosaženém vzdělání a praktických zkušenostech
- osobní rozvoj a školení, jazykové vzdělávání
- finanční benefity (stravenky, prémie, 13. plat, příspěvek na PP/ŽP)
- možnost kariérního růstu
- moderní pracovní prostředí
- 20 dní dovolené

Další informace: http://www.aceng.cz, http://multicraftgroup.cz
Kontaktní osoba: Brandejs Jan, tel.: 412511538, e-mail: info@aceng.cz
Volné místo strojírenský technik konstruktér ocelových konstrukcí pro lokalitu Děčín.